Demet Ve Alişan İle Sabah Sabah 29. Bölüm Canlı izle

Demet Ve Alişan İle Sabah Sabah 29. Bölüm Canlı izle

Star Tv gündüz kuşağı programlarından bir tanesi olan Demet Ve Alişan İle Sabah Sabah 29. Bölüm Canlı izle yazımızda programı rahatlıkla reklamsız canlı olarak izleyebilirsiniz.

Haftaiçi hergün çeşitli konuklarıyla beraber sabahları oldukça eğlenceli dakikalar yaşatan Demet Ve Alişan İle Sabah Sabah 29. Bölüm ile 17 Eylül Perşembe Saat 9.45'te Star Tv ekranlarında yerini alacak. Sabahları zımba gibi uyanmak ,hem müziğe hemde eğlenceye doymaya hazırmısınız. Demet Ve Alişan İle Sabah Sabah 29. Bölümü bugünde bomba gibi geliyor. Çok özel konukların yer aldığı programda olağanüstü itiraflarda seyirciyi oldukça şaşırtıyor. Uzun zamandır program sunuculuğundan uzak olan Alişan'ın böyle tutulan bir projede yer alması bize göre geçmişten gelen tecrübesinden kaynaklanıyor. Bu tecrübeyi Demet Akalın ile paylaşan Alişan gündüz kuşağı programlarında oldukça iyi reytingler almakta.

Demet Ve Alişan İle Sabah Sabah 29. Bölüm Canlı izlemek için sizin için hazırladığımız haberimizde kalabilir yada kanal sayfasına aşağıdaki linkten geçiş yapabilirsiniz.

 

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları