Gelinim Mutfakta 534. Bölüm Canlı izle

Gelinim Mutfakta 534. Bölüm Canlı izle

Geçtiğimiz sezon Fatih Ürek'in sunuculuğunu yaptığı bu sezon Onur Büyüktopçu'nun bayrağı devraldığı yemek yarışması programı olan Gelinim Mutfakta 534. Bölümü 17 Eylül Perşembe Yayınını Canlı İzlemek için yazımızı takip edebilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 534. Bölüm Canlı İzle yazımızdan aradığınızı bütün soruların cevabını bulabileceksiniz.

Gelinim Mutfakta yarışma formatı 5 adet gelin ve kayınvalide çiftini içeriyor. Gelinlerin yemekleri yapıp kayınvalidelerin hangi gelinin hangi yemeği yaptığını bilmeden puanladığı programda kayınvalideler bazen kendi gelinlerine düşük puan verebiliyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında her gün günün kazananına 1 çeyrek altın verilirken haftanın kazananınada bir adet bilezik veriliyor.

Gelinim Mutfakta 534. Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrası Miray kayınvalidesinin verdiği puanlar sonrasında gözyaşlarını tutamadı.

Kayınvalide Züleyha hanımın 3 tabağada 1 vermesi üzerine ağlayan Miray muhtemelen kayınvalidesinden 1 puan almışa benziyor.

Gelinim Mutfakta 534. Bölümünde Günün Kazananı Ve Çeyrek Altının Sahibi Kim Olacak? Bütün bu soruların cevabını yayın saatinde yazımızda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 534. Bölüm 17 Eylül Perşembe Saat 13.45'te Kanal D ekranlarında.

 

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları