Müge Anlı İle Tatlı Sert 17 Eylül Perşembe Canlı izle

Müge Anlı İle Tatlı Sert 17 Eylül Perşembe Canlı izle

Ekranların sevilen gizem dolu programı Müge Anlı İle Tatlı Sert Canlı İzle yazımızda programda yaşananlarl ilgili bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Müge Anlı İle Tatlı Sert programı 17 Eylül Perşembe Günü Saat 10.00'da Atv ekranlarında yerini alacak.

Müge Anlı ve ekibine yardım etmeleri için ulaşan Hatice Kahraman, eşi Metin Kahraman'ın eve aldığı bir kadın tarafından 130.000 TL ve altınlarının gasp edildiğini iddia etti. Kayseri'de yaşayan tuhaf hırsızlık olayında Hatice Kahraman eşi metin Kahraman'ı da olayla ilgili suçladı. Kayseri'de yaşayan Hatice Kahraman 25 yıldır biriktirdiği parave altınların eşinin eve getirdiği genç bir kadın tarafından çalındığını ortaya atarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Bir balık restaurantında çalışan Hatice Hanım yaşananlardan dolayı eşi Metin Bey'i suçlu tutarak eve getirdiği kadınla birlikte plan içinde olabileceğini ortaya attı.

Hatice Kahraman evdeki parası daha öncede çalındığını söyledi. Bir izleyici tarafından adının Yeşim Yağcı olduğunu iddia eden kadının paraları evde nasıl kolaylıkla bulduğu da seyircinin merak konusu oldu. Türkiye Aleyna Çakır'ın başına gelenlerle şok olurken bir acı haber de Aleyna Çakır'ın arkadaşı Emine Yanıkoğlu'nun geldi. 17 yaşında aşık oldum diyerek yuva kurduğu kişi tarafından 1,5 yaşındaki bebeğinin gözleri önünde öldürülen 20 yaşındaki Emine Yanıkoğlu'nun ailesi Aleyna Çakır'ın ailesine destek olmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosundaydı. İki ailenin ortak acısı tüm Türkiye'yi derinden etkiledi. Emine Yanıkoğlu'nun Aleyna Çakır'ın mezarı başında "Benim de sonum Aleyna gibi olacak!" dediği öğrenildi.

Müge Anlı İle Tatlı Sert programını yazımızdan canlı olarak izleyebilir veya dilerseniz aşağıdaki linki kullanarak kanal sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları