Zahide Yetiş'le Gelin Görün 14.Bölüm Canlı izle

Zahide Yetiş'le Gelin Görün 14.Bölüm Canlı izle

Kanal D ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programlarının arasında yer alan Zahide Yetiş'le Gelin Görün 14. Bölüm Canlı izle yazımızda programla ilgili bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Yeni bir yarışma programı olarak düşünebileceğimiz Zahide Yetiş'le Gelin Görün her hafta 5 gelin ve 5 kayınvalidenin yarıştığı gündüz kuşağı programları arasında yerini almakta. Henüz 14 . Bölümü yayına girecek olan Zahide Yetiş'le Gelin Görün programı hafta içi her gün Kanal D ekranlarında saat 11.00'de.

Zahide Yetiş'le Gelin Görün programının yayın formatı yarışmacı kayınvalide ve gelin çiftlerinden kayınvalidelerin günün konseptine göre gelinleri için alışveriş yapmasını gelinlerin ise o sırada kayınvalideleri ağırlamasını kapsıyor. Birbirlerine puan veren kayınvalideler Cuma günü büyük ödül olan 10.000 TL'yi kazanabilmek için birbirleri ile yarışıyorlar.

Bugünün yarışmacı gelini ise bir kazak. Kayınvalide Kezban hanım kazak bir gelin istemediğini yayınlanan fragmanda belirtirken bunu neden istemediğini izleyici yayın saatinde öğrenecek. Zahide Yetiş'le Gelin Görün programında bugün yarışacak olan gelin Uma misafirleri için neler hazırladı ve kaç puan alacak?

 

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları