EBA İlkokul

23.09.2020
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Ankara

TRT Eba TV İlkokul Canlı Yayın izle sayfasında bulunmaktasınız

Ülke olarak pandemi süreci gibi zor bir süreç geçirdiğimiz bu günlerde okulların tatil olması neticesinde öğretim gören ilkokul,orta okul ve lise öğrencilerinin eğitimlerine ara verilmek zorunda kalınmıştı. Okul tatil süreçlerinin uzatılması ve okulların açılmaması nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı bu konu ile ilgili çeşitli önlemler almaya başladı.

Okulların durumu bu şekilde olunca eğitim gören öğrencilerin evlerden çıkamadığı için konu ile alakalı MEB tv ekranlarında öğrencilerin müfredata uygun eğitim almasını sağlamak amacı ile günün belirli saat aralıklarında canlı yayınlarla dersleri evlerinde öğrencilere izleterek geri kalmalarına engel olmuş oldu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un bizzat bulunduğu Eba Tv ilkokul,Ortaokul ve Lise kanalları sitemizde yer almaktadır. Eba Tv ilkokul,Ortaokul ve Lise kanallarını internetinizin olduğu her ortamda karayeltv.com'dan kesintisiz ve donmadan izleyebilirsiniz.

Eba Tv platformunda yayınlar 31 Ağustos'tan itibaren kaldığı yerden devam etmeye başladı. Karayeltv.com platformu üzerinden canlı yayın verdiğimiz bu kanalda donma veya ses problemi yaşarsanız lütfen hata bildir butonu ile bizi bilgilendiriniz.
TRT Eba Tv İlkokul'da ilkokul eğitimi için yayın yapılmakta ve Okuyorum Yazıyorum,Türkçe, Matematik,Bilişsel Beceriler,Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, Uyum İçinde Türkçe,Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi,İngilizce dersleri yayın saatlerinde verilecektir. Eylül ve Ekim ayları ders programlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

TRT Eba TV İlkokul İletişim Bilgileri

Telefon: 0(312) 463 50 00
Fax: 0(312) 463 46 03
E-mail: trt1@trt.net.tr
Web: https://www.trtizle.com
Adres: TRT Sitesi Turan Güneş Bulvarı 06540 Or-an Ankara

TRT Eba TV İlkokul Frekans Bilgileri

Frekans: 12084
Sembol: 13750
FEC: 2/3
Polar: h

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Şuanda Yayında Olanlar